Josera

http://josera.staff-bull.info/files/josera.png

Dlaczego Josera ?

Zboże pochodzi od starannie dobranych sprawdzonych producentów. Nie stosujemy żadnych konserwantów, barwników i aromatów. Trwałość produktów uzyskiwana jest dzięki naszej szczególnej technologii produkcji.

Dodatki mięsa w naszej karmie dla psów i kotów pochodzą wyłącznie od zdrowych zwierząt. Preferujemy drób i zdrowe ryby.

Wszystkie rodzaje karm zawierają ryż lub kukurydzę. Pszenica nie jest przez nas stosowana, gdyż może wywołać alergię. Z tego również powodu nie używamy żadnych barwników i aromatów. Karma dla psów Josera jest trwała dzięki naszej szczególnej technologii produkcji. Tłuszcze chronione są naturalnymi przeciwutleniaczami (witamina C i E).

Karma dla psów Josera zawiera wszystkie niezbędne substancje odżywcze, witaminy, minerały i mikroelementy. Ich proporcja sprawia, że uzupełnienie substancji czynnych jest optymalne i nie istnieje niebezpieczeństwo niedoboru, czy nadmiernej podaży. Gwarantujemy, że wszystkie rodzaje karmy Josera zawierają właściwą ilość egzogennych aminokwasów -Lizyny i Metioniny co sprawia, że zawarte w produktach białko jest w pełni wykorzystane.

http://josera.staff-bull.info/files/1.gif

Life Protect

Nowa formuła dla zdrowia Twojego psa. Lśniąca sierść, zdrowa skóra, mocne pazury oraz odpowiednia aktywność psa, to oznaki dobrego żywienia. Wszystko to można osiągnąć z formułą LIFE PROTECT, zastosowaną w produktach linii Josera Emotion. LIFE PROTECT to szczególnie efektywna kombinacja substancji czynnych, która tworzy wyjątkowo skuteczny system ochrony zdrowia psa.

http://josera.staff-bull.info/files/2.jpg

Witalność

Naturalny prebiotyk inulina i witalizujące działanie drożdży wspomagają trawienie. Witamina E i selen w naturalny sposób chronią komórki. Inulina, drożdże, witamina A i E oraz cynk wzmacniają system odpornościowy. Wszystko to sprawi, że Państwa pies będzie pełen energii i zawsze w świetnej formie.

http://josera.staff-bull.info/files/3.jpg

Budulec kości

Formuła LIFE PROTECT z optymalnym stosunkiem wapnia do fosforu i dodatkiem najlepiej przyswajalnego, organicznego połączenia miedzi i cynku wzmacnia kościec psa. Chondroityna i glukozamina, zawarta w mączce z małży, jako budulec tkanki łącznej przyczyniają się do zachowania dobrego stanu chrząstek stawowych i odnawiania mazi stawowej, co gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie stawów.

http://josera.staff-bull.info/files/4.jpg

Skóra i sierść

Zdrowa skóra i lśniąca sierść to efekt wyważonej proporcji pomiędzy Omega 3 i Omega 6, kwasami tłuszczowymi zawartymi w formule LIFE PROTECT. Witamina E, biotyna, metionina i najlepiej przyswajalna, organiczna forma cynku potęgują ich korzystny wpływ na skórę i sierść.